חיבור אתר לגוגל סרץ קונסול

חיבור האתר לגוגל סרץ קונסול יסייע לנו בקידום האתר ומעקב אחרי מיקומי האתר מילות המפתח והשאילתות בנוסף גוגל סרץ קונסול מספק לנו מידע על דפים, קליקים, תפוצה, חשיפה ועוד.

מה הם הסיבות העיקריות שבגללן נחבר את האתר לגוגל סרץ קונסול?

 1. מעקב אחר הביצועים של האתר במנוע החיפוש: גוגל סרץ קונסול מספק מידע מפורט על איך דפי האתר שלך מופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל. תוך שימוש בכלי זה, אתה יכול לראות אילו דפים מקבלים יותר תצוגות, אילו כניסות אורגניות (מתוצאות החיפוש) יש להם, ואיך משתמשים פועלים עם האתר שלך.
 2. איתור בעיות טכניות: כלי זה מאפשר לך לזהות בעיות טכניות באתר שלך שעשויות למנוע מגוגל לצאת למסלול בזמן סריקה וכידון במאפייני האתר. לדוגמה, אתה תוכל לראות אם יש לך דפים שטעותים (404), אם יש בעיות בקישורים או בקריית קובץ robots.txt ועוד.
 3. עזרה לגוגל להבין את האתר שלך: על ידי חיבור האתר שלך לגוגל סרץ קונסול, אתה עוזר למנות את גוגל לסרוק ולהבין את האתר שלך בצורה טובה יותר. זה יכול לשפר את הגיוס והתצוגה של דפים בתוצאות החיפוש של גוגל.
  1. מידע על קישורים נכנסים:גוגל סרץ קונסול מספק מידע על קישורים נכנסים (backlinks) לאתר שלך. קישורים נכנסים הם קישורים שמקשרים מאתרים אחרים אל האתר שלך. הם משפיעים על מעמד האתר שלך בתוצאות החיפוש, כיוון שגוגל רואה אותם כהמלצות חיצוניות על האתר. באמצעות גוגל סרץ קונסול, אתה יכול לראות אילו אתרים מקשרים אליך ואיזה דפים על האתר שלך יש להם קישורים חיצוניים. זה מאפשר לך לעקוב אחרי תהליכי בניית הקישורים שלך, לזהות אתרים שמקשרים אליך ואולי לפתוח יחסי שותפות ושיתוף עם אתרים אלו.

  בנוסף, גוגל סרץ קונסול מציג נתונים על מצב האינדיקסציה של האתר במנוע החיפוש. תוכל לראות אילו דפים מאתרך מופיעים במאגר האינדקס של גוגל ואילו דפים נדחים. זה מאפשר לך לבצע שינויים ולשפר את איכות האתר על מנת שגוגל ייתן משקל גבוה יותר לדפים הרלוונטיים ויכניסם לאינדקס.

  כיצד נראה מצג הנתונים בגוגל סרץ

   

  חיבור אתר לגוגל סרץ קונסול
  חיבור אתר לגוגל סרץ קונסול

כדי לחבר את האתר שלך לגוגל סרץ קונסול (Google Search Console), עליך לבצע את השלבים הבאים:

 1. צור חשבון בגוגל סרץ קונסול – היכנס לאתר גוגל סרץ קונסול (https://search.google.com/search-console/) והתחבר לחשבון הגוגל שלך. אם אין לך חשבון, צור אחד חדש.
 2. הוסף את האתר שלך – לחץ על "הוסף נכס" ובחר באפשרות "אתר" והוסף את כתובת ה-URL של האתר שלך.
 3. אמת את האתר – כדי להוסיף את האתר שלך לגוגל סרץ קונסול, עליך לאמת את האתר שלך. ישנן שתי אפשרויות לאימות – דרך העלאת קובץ HTML לשרת האתר שלך או דרך התאמת רשומת DNS.
 4. בדוק את המידע המוצג – לאחר האימות של האתר שלך, תוכל לגשת ללוח הבקרה של גוגל סרץ קונסול כדי לבדוק מידע חשוב על האתר שלך, כגון מספר הפעמים שהאתר שלך הופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, את המילות המפתח הנמצאות בקרבת האתר ואת הקישורים החיצוניים שקשורים לאתר שלך.

בשביל להטמיע את קוד ה HTML בתוך האתר הוריד את התוסף WPCODE הטמיעו את הקוד שקיבלתם מגוגל סרץ בהאד האתר הכללי

זהו, כעת האתר שלך מחובר לגוגל סרץ קונסול ותוכל לקבל מידע חשוב ונתונים על הביצועים של האתר שלך במנוע החיפוש של גוגל.

צחי ששון

מקדם אתרים ובעל סוכנות פרסום

צחי ששון, בן 25 מהצפון, מתמחה בקידום אורגני ופרסום ממומן בגוגל ופייסבוק.

בעל משרד פרסום הפועל משנת 2019 עם גיוס של למעלה מ 200 לקוחות מרוצים.

בעל נכסים דיגיטליים  ושותף בפרויקטים עסקיים אחרים.

יועץ ניו מדיה תוך ניהול מונטין אינטרנטי לנבחרי ציבור ובעלי עסקים. 

דילוג לתוכן