ניהול מוניטין

ניהול מוניטין
ניהול מוניטין

ניהול מוניטין השירות שיעשה לכם שיפור תדמיתי לשם העסק!

תוצאות חיפוש רעות? כתבות ותחקירים שהורסים לכם את השם? יש לזה פתרון.

מכירים את זה שאתם מחפשים שם של חבר, בעל עסק, חברה, מנטור, חבר כנסת או מפורסם ותוצאות חיפוש רעות עולות? זה יכול להיות מאלף ואחת סיבות כמו תחקירים רעים, פסקי דין על עברות קטנות וגדולות או סתם סאמפרים מתחרים שעשו בכוונה במטרה לפגוע.

 מה זה אומר שיפור מוניטין עסקי?

בעידן הדיגיטלי של היום, מוניטין של אדם, או של עסק, נקרא מוניטין דיגיטלי. המוניטין הדיגיטלי שלך הוא דינמי ופלסטי, משתנה כל הזמן בהתאם למידע שמתפרסם באינטרנט. ניהול מוניטין דיגיטלי הוא תהליך שבו אנו מבצעים שינויים במידע שמתפרסם עלינו באינטרנט במטרה לשפר את המוניטין שלנו. לדוגמה כתבה רעה או תחקיר שעושה לנו שם רע.

התקפות ברשת: האיום הגדול על המוניטין העסקי שלך
התקפות ברשת יכולות להזיק למוניטין שלך, במיוחד אם אתה בעל עסק. מניעת התקפות אלו היא אחת מהאתגרים החשובים ביותר בניהול מוניטין. כלי ניהול מוניטין כמו קידום אורגני יכולים לעזור לך להגן על המוניטין שלך מאיומים כאלה, כלי ניטור ומעקב נוספים יכולים ולסייע לך לגלות כתבות רעות, תגובות רעות ועוד במהירות רבה כאשר הם מתרחשים.

אסטרטגיות ניהול המוניטין לעסק שלך

ישנן אסטרטגיות שונות שניתן דרכם לנהל מוניטין דיגיטלי. האסטרטגיה שאתה מחליט להפעיל תלויה בצרכים שלך, בקהל שלך, ובתכנית המניעה שלך.

אסטרטגיות אלו יכולות לכלול הגנה על תוכן, מעקב אחרי מוניטין, שינוי מוניטין ומניעת נזק. לדוגמה כאשר נמצא שישנם כתבות רעות על בעל עסק או איש ציבור באתרים חזקים נצטרך לפעול באותה הרבה

זאת אומרת שנחפש אתרים חזקים באותה הרמה שבהם נוכל לפרסם את הסקירה החיובית שלנו על בעל העסק ובכך נעלים לאט לאט כתבות סקירה שליליות.

הורדה של תחקירים מאתרים חזקים היא מאוד קשה

שיטה שניה יצירת פרופיל חברתי חזק ע"י סרטונים מעניינים של בעל העסק או החברה

שיטה שלישית יחסי ציבור ע"י עזרה מחברות ועסקים אחרים

שיטה רביעית יצירת פרופיל תגובות חיובי בפייסבוק גוגל ובתכלס בכל הפלטפורמות

מסקנה
בעידן הדיגיטלי של היום, המוניטין שלך יכול להיות מאויים על ידי מגוון רחב של איומים. באמצעות ניהול מתאים, אתה יכול להגן על השם של העסק שלך, למנוע התקפות ברשת, ולשמר את המוניטין שלך ברמה גבוהה. למידע נוסף ולקבלת עזרה מקצועית בניהול מוניטין דיגיטלי, פנה אלינו עוד היום.

למה חשוב לעשות ניהול מוניטין לעסק?

תראו בסופו של דבר השם שלנו חשוב, אני מאמין שאף אחד לא ירצה לעשות עסקים עם בעל עסק\חברה או בן אדם כלשהו שהשם שלו מוכתם.

כמה עולה השירות?

בגלל שאנחנו צריכים להסיר תוצאות חיפוש מאתרים חזקים רוב הכסף שילך על ניהול המוניטין הוא על כתבות סיקור חיוביות שעולות לנו המנהלים הרבה כסף.

בקצרה זה תלוי כמה יהיה קשה להסיר את תוצאות החיפוש האלה.

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר!

צחי ששון

מקדם אתרים ובעל סוכנות פרסום

 צחי ששון מהצפון, בן 27,  מוביל משרד פרסום מאז 2019, מתמקד בקידום אורגני ופרסום ממומן בגוגל ופייסבוק.

 גאה בשותפותי בפרויקטים עסקיים SEO ובניהול קמפיינים מנצחים ללקוחותי.

תפריט נגישות