סוכנות קידום אתרים

סוכנות קידום אתרים

סוכנות קידום אתרים? כנראה שאתם צריכים אותנו. עם תוצאות מושלמות בשיווק ומחירים לכל כיס נשמח לעזור גם לכם, השאירו פרטים ליעוץ בחינם.

אתרים רבים נתקלים בקושי ליצור קהל גולשים רחב, ורוצים להעביר את האתר שלהם תהליך אופטימיזציה נרחב. תהליך אופטימיזציה באתרים רבים הוא תהליך ממושך שלוקח זמן ולא נפסק כל עוד האתר פעיל ולכן אתרים רבים פונים לסיוע דרך סוכנות קידום אתרים והדבר פותר להם את כל הקושי בתהליך ובמקרים רבים יותר בגלל שהסוכנות מיומנת בתהליכים האלו, זמן האופטימיזציה מתקצר.

מה זה אופטימיזציה וקידום אתרים?

אופטימיזציה וקידום אתרים ברשת הוא למעשה שיווק של האתר שלכם ברחבי הרשת בעזרת מנועי החיפוש הרבים והתאמת האתר שיבר ב"שפה" של מנוע החיפוש בו תרצו ותבקשו להתמקד.

קידום האתר שלכם הוא דבר חשוב כיוון שהוא יכול להביא לכם גולשים רבים נוספים מעבר לאלו הקבועים שכבר קיימים וכך תוכלו להרחיב את מאגר הלקוחות שלכם ולצמוח עם העסק יותר טוב.

מה ההבדל בין קידום אורגני לממומן?

קידום ממומן הוא קידום הנעשה לרוב דרך גוגל ובתשלום לפי תעריפים שונים, הקידום הממומן יביא לכם תוצאות גדולות יותר בזמן קצר יותר לעומת הקידום האורגני שהוא תהליך ארוך וממושך שבסופו הזמן יגיד כמה הוא היה יעיל, התוצאות לא יהיו מידיות וחד משמעיות אבל לאורך זמן הוא יהיה האופציה הזולה אך מורכבת יותר.

מה סוכנות קידום אתרים עושה עבורכם?

סוכנות לקידום אתרים תבצע מספר פעולות באתר שלכם ומחוצה לו בפעולות הבאות-

  • הסוכנות תבצע אופטימיזציה- הסוכנות תבצע עבורכם מחקר מילות מפתח, תיקון ושיפוץ האתר והתאמתו לשפה שגוגל צריך על מנת לחשוף אתכם לקהל רחב יותר.
  • הסוכנות תרשום אתכם לאינדקסים רלוונטיים- סוכנות קידום אתרים תכניס אתכם לכל האינדקסים שגוגל (או מנועי חיפוש אחרים) מתואמים להם וגם זה יגביר את החשיפה שלכם במנועי החיפוש.
  • עיצוב דפי נחיתה- הסוכנות תעצב לכם דפי נחיתה מושלמים שיגרמו לקהל הגולשים באתר שלכם להנות ממנו קצת יותר.
  • מודעות באתרים שונים- סוכנות לקידום אתרים תסייע לכם בהצבת מודעות של גוגל על האתר שלכם באתרים שונים וביוטיוב הדבר יחשוף אתכם יותר ליותר ויותר גולשים ויעלה את שיעור ההקלקות באתר שלכם.

צריכים לקוחות חדשים לעסק ? רוצים ללמוד יותר על עולם השיווק הדיגיטלי? זה יתכן וזה אפשרי! מה שנותר לכם לעשות זה להגיע לשיחה שלנו עם ראש פתוח. השאירו פרטים ונתקשר אליכם בהקדם האפשרי.

צחי ששון
צחי ששון

מקדם אתרים ובעל סוכנות פרסום

צחי ששון, בן 25 מהצפון, מתמחה בקידום אורגני ופרסום ממומן בגוגל ופייסבוק.

בעל משרד פרסום הפועל משנת 2019 עם גיוס של למעלה מ 200 לקוחות מרוצים.

בעל נכסים דיגיטליים  ושותף בפרויקטים עסקיים אחרים.

יועץ ניו מדיה תוך ניהול מונטין אינטרנטי לנבחרי ציבור ובעלי עסקים.